Geçtiğimiz ay Gorillaz tarafından G-Shock ile gerçekleştirilen iş birliğinin duyurulmasının ardından şimdi de Gorillaz x G-Shock DW5600 saat koleksiyonu gözler önüne serildi. DW5600 modelinin farklı renklerle ve Gorillaz grup üyeleri 2D, Murdoc, Noodle ve Russel Hobbs tarafından özel olarak tasarlanmış modelleri özellikle hayranların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

Her biri Goriillaz üyelerinin kişiliğini yansıtan saatlerin kutuları da farklılık gösteriyor. 2D, Murdoc ve Noodle için hazırlanan DW5600 kutusu The Origin olarak geçerken 1986 yılında çıkan orijinal stilden ilham alıyor. Russel Hobbs modeli ise The King adlı güneş enerjili GX56 kutusunda.

200 metre suyun yanı sıra modeller darbe ve çamura da dayanıklı. Saatlerin kadranında LCD ise çizilmelere karşı dayanıklılık gösteriyor. 15 Kasım’dan itibaren Murdoc ve 2D, 15 Aralık’tan itibaren ise Noodle ve Russel modelleri satışa sunulacak. Fiyatlar ise 120 ile 170 dolar arasında değişiyor. Ürünlerin daha ön siparişte tükendiğini de belirtelim.