Amerikalı lüks saat üreticisi Jacob & Co. ile Fransız süper otomobil üreticisi Bugatti uzun süreli bir anlaşmaya imza attı. Jacob & Co. x Bugatti iş birliğinden ortaya çıkan Twin Turbo Furious Bugatti Edition ve Bugatti Chrono Edition Limitée 110 Ans adlı ilk iki saat ise resmen göz alıcı.

Twin Turbo Furious Bugatti Edition ortasındaki Bugatti logosu ve mavi kadran detayları ile öne çıkmayı başarıyor. Fransız bayrağından ilham alan detaylar, yakıt olarak gösterilen güç rezervi göstergesi ve oldukça detaylı kadranı ile vurucu bir yapıya sahip saatten sadece 39 adet üretilecek. Bu saatlerin 18 adedi karbon fiber, 18 adedi roze altın ve sadece 3 adedi de elmaslarla üretilecek. Ürünün fiyatı ise 525.000 İsviçre frangı.

Bugatti Chrono Edition Limitée 110 Ans ise diğerine göre sade kalıyor. Jacob & Co. Epic X Chrono modeli temel alınan bu modelde iskelet kendinden kurmalı kronograf mekanizmaya yer veriliyor. Karbon kasalı modelde yine Fransız bayrağı esintileri görülüyor ve Bugatti logosu da unutulmuyor. Bu üründen ise sadece 110 adet üretilecek. Bu model ise 36.000 İsviçre frangı fiyat etiketi taşıyor.

Jacob & Co. ve Bugatti iş birliği hoşunuza gittiyse, Hublot ile Ferrari ortaklığındaki Hublot Ferrari GT modeli de ilginizi çekecektir.