Kraliyet Düğünü fotoğraf çekimlerini gerçekleştiren Alexi Lubomirski şimdi de Ralph Lauren markasının 50. yıl dönümü kutlamalarını fotoğrafladı.

Akşam yemeği sırasında Ralph Lauren için çekilen çok özel ünlü portrelerinin tam listesini de merak edenler için sıralamak isteriz. VIP listesinde Oprah Winfrey, Hillary Clinton, Priyanka Chopra, Nick Jonas, Blake Lively, Henry Golding, Paul Feig, the Aldridge family, Bruce Springsteen, Steven Spielberg, Kate Capshaw, Taylor Hill, Kanye West, Ansel Elgort, Chance the Rapper, Iman, Camilla Belle, Jessica Chastain, Anne Hathaway, Rosie Huntington Whiteley, Lily Aldridge, Akira, Tom Hiddleston ve James Norton gibi isimler yer alıyor. Henüz bu isimlerin tamamına ait fotoğrafların yayınlanmadığını da belirtmekte fayda var.

Prens Harry ve Meghan Markle nişan portreleri ile kraliyet düğünü çekimleri sonrasında Lubomirski en çok talep gören fotoğrafçılardan birisi olmuş durumda. Kendisi Elle, Harper’s Bazaar ve Harper’s Bazaar U.K. için kapak fotoğraflarını çektiğini de not olarak düşelim.

İşte, Lubomirski’nin objektifinden o harika kareler…