Gitar amfisi şirketi Marshall’ın lisanslı üreticisi tarafından mevcut Minor kulak içi kablosuz kulaklıkların güncellenmiş modeli duyuruldu. Huzurlarınızda Marshall Minor II Bluetooth.

Marshall tarafından yapılan ilk kulak içi kablosuz kulaklık olmasıyla öne çıkan Minor II Bluetooh, orijinal 2011 model ile aynı basit tasarımı paylaşıyor. En büyük atılımsa Bluetooth desek yeridir. Kulaklığın kulaktan düşmemesi için kulak döngü kısmında da yeni tasarım uygulanmış. Sağ kabloda mikrofon ve batarya modülü bulunurken, ses ayarı ve parça atlama için başarılı bir joystick kontrolü de bu modül üzerine konumlandırılmış. Ek olarak, iki manyetik kulaklığı bir araya getirdiğinizde şarkının çalması otomatik olarak duraklatılıyor.

Marshall Minor II Bluetooth

Tek şarjla 12 saat aralıksız müzik keyfi yaşayabileceğiniz Marshall Minor II Bluetooth, 20 dakikalık hızlı şarjla da 2 saat müzik dinlenmesine olanak sağlıyor. 2 saatlik şarjda ise tam şarj gerçekleşmiş oluyor. Ürünün Bluetooh aptX ses ve en son Bluetooth 5. Standardına destek sunduğunu da unutmayalım.

Yurtdışında satışa çıkartılan Marshall Minor II Bluetooth fiyatı ise 129 dolar.