Popüler moda arama motorlarından biri olan ve 11 ülkede 30 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren Glami Türkiye’den ziyaretçilerin de hizmetinde olacak. Moda üzerine hizmet veren arama motoru, bu kapsamda sanal mağazaların tekliflerini tek bir platformda toplayıp kullanıcıların hızlı ve basit bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak tanıyor. Kadın, erkek, çocuk, giyim, ayakkabı ve aksesuar olmak üzere beş ana kategoride ürünlere ulaşım olanağı tanıyan Glami; marka, mağaza, beden, indirim oranı, renk, fiyat ve teslimat detayları gibi geniş filtreleme seçenekleri de kullanıcılar açısından cazip bulunan özellikler arasında yer alıyor.

Son olarak hizmet verdiği ülkeler yelpazesine Türkiye’yi de ekleyen Glami, daha öncesinde ise Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Romanya, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Yunanistan ve Rusya gibi ülkelerde hizmetleri bulunuyordu. Türkiye’nin de bu zincire dahil olmasıyla birlikte hizmet verilen ülke sayısı 11’e ulaşmış oldu. Kendisine büyük hedefler belirleyerek yeni pazarlara açılan Glami’nin hedefi, Türkiye’de de bir yıl içerisinde 10 milyon avroluk bir ciroya ulaşmak.

Glami Türkiye’den kullanıcılara mobil uygulama kolaylığı

Glami Türkiye

Ülkemizde modayı yakından takip edenler Avrupa’nın popüler arama motoruna glami.com.tr İnternet adresinden ulaşabilirler. Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Glami’de şu an 560 binden fazla ürün ve 4 bin 700’ün üzerinde marka yer alıyor.  Giriş ve kullanım için üyelik talep etmeyen Glami’nin sitesindeki arama kutusuna yazılan tek bir ürün, saniyeler sonra anlaşmalı tüm satış noktaları ve birçok alternatifle birlikte ekranda sıralanıyor. Hem iOS hem de Android cihazlarla uyumlu Glami’nin mobil uygulaması ise ziyaretçilerine kolay ve hızlı erişim imkanı sunuyor.

Binlerce marka ziyaretçilerini bekliyor

Farklı ülkelerdeki milyonlarca kişiye hizmet veren Glami’nin, 2 bin 500’den fazla mağazayla iş birliği de dikkat çekiyor. Sitede, 7 milyona yakın ürün çeşidi bulunuyor ve aylık sipariş sayısı ise yaklaşık 280 bine ulaşıyor. Sosyal medyada takipçilerinin de gözdesi olan Glami’nin ziyaretçi sayısı ise ayılık 45 milyonu buluyor. Türkiye’de ofisi bulunmayan Glami, Prag merkez ofisinden yönetiliyor.