Ralph Lauren 50. Yıl dönümü için yeni ve sınırlı sayıdaki POLO parfümünün duyurusunu gerçekleştirdi. Sahadaki bir polo oyuncunun saf ve maskülen gücünden ilham alan Ralph Lauren 50th Anniversary Limited Edition POLO erkek parfümü, Amerikan zarafet mirasını somutlaştırma görevi üstleniyor.

Ralph Lauren 50th Anniversary Limited Edition POLO iddialı

Profesyonel polo şampiyonu ve marka elçisi Nacho Figueras, Ralph Lauren’in stil dünyasından başarılarından her zaman ilham aldığının altını çizerken, zarafet hassasiyetinin ikonik Amerikan stilini tanımladığını, POLO erkek parfümünün ise parfüm için yeni bir standart oluşturduğunu ifade ediyor.

Ralph Lauren 50th Anniversary Limited Edition POLO üst notalarında papatya, kekik, yenibahar ve fesleğen bulunuyor. Orta notalarda ise yasemin çayı, vintage deri, türün yaprağı; alt notalarında ise mür tütsü, paçuli ve meşe yosunu yer alıyor.

Parfüm, markanın kökenlerine bağlı kalan klasik yeşil şişe içerisinde geliyor. Şişenin üst tarafındaysa pirinç kapak bulunuyor. Ürünün parlak tartan kutusu deri çanta ile birleşiyor.

POLO, 100 dolar fiyat etiketi ile Kasım ayında sınırlı sayıda satışa sunulacak.