Apple iPhone akıllı telefonlar için abartılı ve aşırı pahalı kaplamalar üretmesiyle ünlü Caviar yine yaptı yapacağını. Şirket son olarak, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri üzerine bütünleşik iskelet mekanik saat de ekleyen yeni kasasını duyurdu. Lüks saatlerden ilham alan Caviar iPhone Xs Grand Complications Skeleton koleksiyonu zengin müşterilerine titanyum, pembe altın, siyah-altın seçenekleri sunuyor.

Caviar iPhone Xs Grand Complications Skeleton koleksiyonu

iPhone Xs serisinin ön tarafına hiçbir dokunuşun yapılmadığı koleksiyonun tüm olayı akıllı telefonların arkasında. İsviçre saat mekanizması kullanılan mekanik saatin konumlandırıldığı arka tarafta ayrıca karmaşık meneviş çalışması ve eşleşen gravürler ile lüksün doruklarına çıkılıyor. Merak edenler için özelleştirilmiş iPhone’lara yerleştirilen saatin kasanın sağ tarafında bulunan kurma kolu ile elle kurulduğunu da belirtelim.

3 renk seçeneğinin her biri için 99 adetle sınırlı üretimin yapıldığı Caviar iPhone Xs Grand Complications Skeleton koleksiyonunda, her bir ürünün yanına numaralandırılması da yapılmış. 64 GB titanyum iPhone Xs için 6,320 dolar fiyat biçilirken, bu rakam siyah-altın 512 GB iPhone XS Max’ta 8,080 dolara kadar çıkıyor.