Günümüzün popüler giyim markalarından olan Mango, her ne kadar kadınların vazgeçemediği bir marka olsa da erkekler için ürettiği kıyafet ve aksesuarlar da oldukça beğeni topluyor. Her sezon şık ve rahat tasarımlarıyla modaseverleri mutlu etmeyi başaran Mango, Erkek koleksiyonunun 10. yıl dönümünü kutluyor.

10. yıla özel marka yüzünün Piyanist ve pek çok başarılı film ile tanınan ünlü oyuncu Adrien Brody olduğu kampanyada, 10 yenilenmiş ikonik Mango Man parçasından oluşan bir kapsül koleksiyonu tasarlandı. Zamansız desen kesimi ve malzemelerin dikkatli kullanımı üzerine odaklanan sınırlı sayıdaki koleksiyonda, erkeksi ve maceracı stil, kalitenin ana öncül olduğu sofistike bir eğilimle harmanlıyor.

Koleksiyonda; yüksek kalite beyaz İtalyan gömlek, klasik kesim gömlek yakalı palto, iki tarafı deriden dikilmiş içi kürk kaplı deri mont, yüzde 100 yünden yapılmış vatkasız ve astarsız blazer ceket, yüzde 100 kaşmirden yapılmış saç örgüsü kazak, indigo yıkama kumaştan klasik denim, yüzde 100 İtalyan derisinden yapılan deri spor ayakkabı, yüzde 100 İtalyan yününden ya da pamuğundan yağışmış dar kesim pantolon, yüzde 100 pamuk ve deri olan tote çanta, asetatlı polarize güneş gözlüğü yer alıyor.

Koleksiyonun tamamını bu adresten inceleyebilirsiniz.