Philips’in devrim niteliği taşıyan ürünü OneBlade Pro ile artık erkekler, her uzunluktaki sakalı düzeltebilir, şekillendirebilir ve tıraş edebilir.

Philips OneBlade Pro, yüz hatlarına uyumlu teknolojisi sayesinde, sakallı veya kirli sakallı tarza sahip olan erkeklerin sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılarken; geleneksel jiletlere kıyasla tıraş işlemini daha uzaktan gerçekleştirerek rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Takıp çıkarılabilir başlıkları ve keskin kenarlı bıçağı ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilmek ve kolayca şekillendirebilmek için tasarlanmış olan OneBlade Pro, profesyonelliği ile ön plana çıkıyor.

12 uzunluk seçeneğine sahip tarağı ile (0,5 – 9 mm) istenilen uzunlukta, güvenli ve zahmetsiz tıraş imkânı sunan OneBlade Pro, benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesicileri sayesinde saniyede 200 defa hareket ederek her uzunluktaki sakalı rahatça tıraş edebiliyor. Yuvarlak uçlara sahip kaydırıcı kaplamadan oluşan çift koruma sistemi ile de kolay ve konforlu tıraş olanağı sağlıyor. Duşta kullanılabilir özelliği ile ıslak ya da kuru kullanılabilen Philips OneBlade Pro, kolayca temizlenirken aynı zamanda köpüklü veya köpüksüz tıraşı da mümkün kılıyor.

Kesiksiz ve güvenli sakal tıraşı için özel olarak tasarlanan OneBlade Pro erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday.