Puma 1998 yılında piyasaya sürdüğü kült koşu ayakkabısını 20. yıl dönümü şerefine tekrar satışa sunuyor. Çıktığı tarihte yastıklama teknolojileri ile uluslararası ayakkabı piyasasında ses getiren Puma CELL Endura sonbahar sezonunda bir kez daha tüketiciyle buluşacak.

Stil ve işlevsellik anlamında hem atletler hem de stiline önem verenler tarafından büyük beğeni toplayan CELL Endura, yapılandırılmış altıgen hücre modelli ve üfleme yolu ile kalıplanmış poliüretan elastomer (TPU) kullanılarak üretiliyor. Puma bu hücrelerin kombinasyonu ile çeşitli koşu ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor.

Puma CELL Endura 2018

Orijinaline sadık kalınarak modernleştirilmiş olan Puma CELL Endura modelinde sadece yeni materyaller, üretim teknikleri kullanılırken biraz daha şekillendirme uygulanmış durumda. Kauçuk burun, nefes alabilen ve süet detaylı üst kumaş, poliüretan kaplamalı deri kaplamalar, EVA orta taban ve kauçuk dış tabansa diğer detaylar arasında.

Puma CELL Endura White/Surf The Web adlı renk seçeneği ile 4 Ekim tarihinde tüm dünyada satışa sunulacak. Ürünün fiyat etiketi ise 160 dolar.

Puma CELL Endura 2018